Hayatınızda Zeki ve Güçlü Bir Kadın Olduğunun Belirtileri

Başarılı, zeki ve güçlü olan insanların neredeyse tamamı bir birliktelik ile kendi bir kalıba sokmamayı tercih edebilir. Zaten etkilendikleri muhtemelen bir gül ya da güzel söz değil, zeka olacaktır. Sağlam bir karaktere sahip kadınların beklentilerini karşılama konusunda da erkeklerin çekinebiliyor olmaları normaldir.
Sizi tüm kalbi ile seven zeki ve güçlü bir kadınla birlikteyseniz, şanslı olduğunuzu unutmamalısınız. Aynı şekilde onunda da ne kadar şanslı olduğu ortada.
Yalnız Olmak Onları Korkutmaz

Farkındalığı yüksek güçlü ve zeki kadınlar hayatın tüm zorluklarına karşı tek başlarına savaş vermenin anlamını bilirler. Bu nedenle kendi yapabileceklerinin farkındadırlar ve kendilerinden beklentileri yüksektir. Hedeflerini gerçekleştirmek adına yalnız zaman geçirmek onların gücüne güç katar. Yalnız olsa da tüm zorlukların üstesinden gelebileceğini bildiği için korku hissetmezler.

Ne İstediklerinin Bilincindedirler

Her kadının ve erkeğin birlikte olmak istedikleri kişiler hakkında bir listesi vardır. Zeki olanların listesi daha net ve diğer insanlara kıyasla daha uzun olabilir. Sırf hayatında biri olması için bir birliktelik yaşamak yerine istedikleri kişiyi beklemeyi tercih ederler.

Başkalarına İhtiyaç Duymazlar

Toplumda kadın birtakım ev işlerini yapmak ve çocuk bakmak ile yükümlüydü. Evleneceği süreye kadar ailesinin evinde yaptığı işler, evlilik sonrası eşi ile yaşayacağı eve aktarıldı. Zaman ile kadınlar da iş hayatına girdi. Hayatlarına aldıkları insanlarla birlikte birbirleri üzerinden yükleri eşit şekilde böldüler. Zeki kadınlar maddi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ve günlük diğer işleri yapabilmek için kendilerine yaslanırlar.

Her Gün Görüşmek Zorunda Hissetmezler

Zeki kadınları özel vakit kavramı hakkında bilinçlidir. Sizin ya da arkadaşlarının tüm vakitlerini almaya çalışmak yerine onların başka önceliklerinin olduğunun bilincindedirler. Aynı zamanda kendilerine de vakit ayırırlar. Zeki ve güçlü kadınları bu dengeleri kolaylıkla kurabilirler.

İlişkilerin Bitebilecek Olduğunu Bilirler

Zaman, zeki ve güçlü kadınların deneyimleri ile önemini anlamalarını sağlamış olur. Bu nedenle anı yaşama konusunda güçlük çekebilirler. Çünkü zamanın değerini bilirler ve geleceğe dair planlarını hayatındaki insanla paralel olması gerektiğinin farkındadırlar. Bu nedenle fikirleri çakışan bir insanlar devam etmeyebilirler.

Dış Görünüşün Dışında Önemli Olan Şeyler Olduğunu Bilirler

Hepimiz inkar etsek bile dış görünüşün önemi büyüktür. Ancak fiziksel görüntünün dışında düşünce yapısı ve kişisel özelliklere önem verirler.

Kendi Düşüncelerini Savunurlar

Zeki ve güçlü kadınlar düşüncelerini dile getirmekten korkmazlar. Olması gereken üslup dahilinde hem karşı tarafa saygı duyar hem de yanlış ve doğrunun altını çizerler.

Değişimi Yakalarlar

Büyümek ve değişmek onlar için önemlidirler. Hayallerini gerçekleştirmek için ellerinden geleni yaparlar ve olmak istedikleri insana açık fikirlilik ile ulaşırlar.

Kime Güvenip Kime Güvenmeyeceklerini Bilirler

Sizinle birlikte olan kadın size güvenmek ister. Güven olmadan bir ilişkinin yürümeyeceğini bilirler. Gerek sizin hayatınızda gerekse kendi hayatında kime hangi konularda güvenip güvenmeyeceğini yaşadıkları ile kesinlikle öğrenmişlerdir.